DZIEŃ RODZINY u przedszkolaków

Dnia 3 czerwca 2016 roku  pod  hasłem „Rodzina – to mój cały świat” odbył się Dzień Rodziny, podczas którego spotkały się 4 -5 i 6-letnie dzieci ze swoimi rodzicami, którzy zaszczycili nas w bardzo dużej liczbie, co ucieszyło wszystkie  dzieci. Uczucia miłości, przywiązania i wdzięczności  przedszkolaki wyraziły  poprzez recytowane wiersze i śpiewane z ogromnym uczuciem piosenki.

Podczas  występów przedszkolaki mogły zaprezentować swoje talenty recytatorskie i wokalne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Mama, tata, siostra, brat i ja - to mój cały świat…” śpiewały dzieci. Spotkanie z rodzicami potwierdziło, że bardzo prawdziwe są te słowa. Na koniec programu artystycznego, maluchy wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Spotkanie z rodzicami zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Dzień rodziny”  był wspaniałym czasem,  bardzo ważnym, zarówno dla rodziców jak i dzieci, a przede wszystkim  był czasem, który mogli spędzić rodzice  z dzieckiem bez pośpiechu,  w miłej atmosferze wypełnionej wzruszeniami, radością i uśmiechami.

Iwona Czarkowska

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć: